rezervovať termín

Otvorili sme našu 4. pobočku
V pondelok 13. 09. 2021 sme otvorili úplne novú zubnú kliniku v Bratislave. Pacientom poskytujeme komplexnú dentálnu starostlivosť na jednom mieste, takže sa nemusia presúvať na ďalšie špecializované pracoviská a šetria čas.

Riešime potreby akútnych ošetrení spojené s bolesťami zubov a iných ochorení v dutine ústnej. Ambulancie sú vybavené najnovšími technológiami vrátane RTG. Súčasťou zubnej kliniky je aj akadémia, v ktorej pre náš personál organizujeme školenia renomovanými odborníkmi.

Aké služby u nás nájdete
V prvom rade špičkovú zubnú pohotovosť 365 dní v roku, čiže aj počas víkendov a sviatkov. Na ošetrenie na pohotovosti nemusíte mať založenú kartu pacienta. V rámci dennej ambulancie vieme poskytnúť komplexnú starostlivosť vrátane precízneho ošetrenia koreňových kanálikov pomocou stomatologického mikroskopu (mikroskopická endodoncia).

RTG centrum je vybavené najnovšími prístrojmi, s ktorými dokážeme zabezpečiť CBCT / 3D a  v prípade potreby vieme RTG snímku poslať pacientom e-mailom alebo uložiť na USB kľúč.

Neodmysliteľnou súčasťou našich služieb je dentálna hygiena, ktorá je veľmi dôležitá pre zachovanie zdravia zubov.

Ako pracujeme
V práci uprednostňujeme minimálne invazívny prístup. Cieľom je maximálna precíznosť a bezbolestnosť. Najdôležitejší je pre nás komfort pacienta. Vždy sa snažíme vcítiť do jeho pocitov a poskytnúť mu všetko tak, ako by sme chceli, aby to bolo poskytované nám.

SK Dental Clinic pozostávajú z vysokošpecializovaných pracovísk. Každému vášmu problému sa venuje špecialista. V dnešnej dobe je stomatológia jeden z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich odborov, a preto nie je možné obsiahnuť všetky poznatky jedným lekárom. Ak máme dosiahnuť špičkovú zdravotnú starostlivosť, na vyliečení zdravotného problému musí spolupracovať tím špecialistov.

Čo pripravujeme
Od októbra 2021 budeme poskytovať tiež dentálnu hygienu, stomatochirurgické a implantologické služby. Zároveň budete môcť v rámci konzultačných hodín stomatochirurgie využiť bezplatné konzultácie.

Veríme, že príjemné prostredie a milý ústretový tím špecialistov v našich klinikách vás nakoniec presvedčia, že aj návšteva zubára môže byť príjemným zážitkom.

Čo máme za sebou
V roku 2016 sme začínali v Trnave ako zubná pohotovosť. Za zrodom tejto myšlienky stáli dvaja muži – zubný lekár MDDr. Maroš Kamenický a právnik JUDr. Mgr. Štefan Siskovič, PhD.

Vďaka skvele odvádzanej práci nášho tímu lekárov a sestričiek sa zubná pohotovosť postupom času začala rozrastať na komplexnú zubnú kliniku. Spokojní pacienti si totiž zakrátko žiadali aj klasickú ambulanciu. Preto sme ju po roku fungovania pohotovosti zriadili. Onedlho nasledovali ďalšie tri ambulancie, pričom jedna z nich sa špecializovala na stomatochirurgiu a zubnú implantológiu. 

Postupne sme rozširovali naše pôsobenie aj do iných miest. Dnes nás nájdete v Bratislave, Trnave, Žiline a Prešove. Za každou pobočkou SK Dental Clinic stojí manažér pobočky a odborný garant – skúsený zubný lekár. 

SK Dental © 2024.