rezervovať termín

Kontakt

SK Dental Clinic

Firma SK Dental s.r.o. ponúka kvalitnú zdravotnú starostlivosť v oblasti zubného lekárstva. Prevádzkuje zubné kliniky v 4 mestách. Od roku 2016 sa podrobne venuje zubno-lekárskej starostlivosti prvej pomoci v krajskom meste Trnava. Postupne rozšírila svoju pôsobnosť do Žiliny, Prešova a Bratislavy. Rieši potreby akútnych ošetrení spojené s bolesťami zubov a iných ochorení v dutine ústnej. Ambulancie sú nové, vybavené najnovšími prístrojmi. Súčasťou ambulancie je aj RTG, čo je nevyhnutné pre správnu diagnostiku ochorenia. Počas ordinačných hodín budú pacientom vykonávane aj stomatochirurgické zákroky, ktoré sú často odkladané u iných lekárov.

V práci uprednostňujeme minimálne invazívny prístup. Pri ošetrení je pre nás najdôležitejší komfort pacienta. Cieľom je maximálna precíznosť a bezbolestnosť, vďaka čomu garantujeme dlhodobú trvácnosť a spokojnosť pacientov všetkých vekových kategórií. Veríme, že príjemné prostredie a milý ústretový tím špecialistov v našich klinikách vám dokážu, že aj návšteva zubára môže byť príjemným zážitkom.

Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť SK Dental Bratislava, s.r.o., SK Dental Žilina, s.r.o., SK Dental, Prešov, s.r.o., SK Dental TT časť A, s.r.o. a SK Dental TT časť B, s.r.o. budú spracúvať vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia vašej objednávky.

SK Dental © 2024.