rezervovať termín

Milí pacienti a pacientky, máme tu veľké novinky z Trnavy! Po 7 rokoch v trnavskom Business Centre AQUAPOLIS sme sa spolu s naším novým partnerom, zubnou ambulanciou DentiSimo, presťahovali do nových priestorov. 

V prvom štvrťroku 2023 sme spoločne začali poskytovať zdravotnú starostlivosť pod značkou SK Dental Clinic na novej adrese v mestskej štvrti Arboria a odvtedy sme vykonali vyše 4 000 ošetrení našich pacientov! Súčasťou noviniek a zmien je nielen presťahovanie do pekných moderných priestorov, ale aj rozširovanie lekárskych kapacít, skrátenie čakacích dôb na plánované ošetrenia a väčší komfort pre pacienta. Väčšinu potrebných úkonov totiž budete môcť absolvovať pod jednou strechou bez nutnosti opustiť budovu kliniky.

MDDr. Michal Strakoš
Odborný garant SK Dental Clinic Trnava A, Zubný lekár

Pre pacientov máme zatiaľ pripravených 11 kresiel, náš tím posilnia noví lekári a svoje služby rozširujeme o mikroskopickú stomatológiu pre ešte presnejšie zákroky. Súčasťou nášho vybavenia sú zubné röntgeny, poskytujeme aj chirurgické ošetrenia, máme vlastné laboratórium a disponujeme aj ďalšími technológiami, aby sme boli schopní našim pacientom poskytnúť kompletné dentálne služby na jednom mieste. Šetríme tak nielen ich čas, ale prinášame najmä okamžité stomatologické riešenie problému, čo má aj nespochybniteľný zdravotný benefit.“, dodáva MDDr. Kamenický.

Zubná pohotovosť 365 dní v roku

Zubná klinika SK Dental sa za svoje pôsobenie dostala do povedomia ľudí z Trnavy a blízkeho či vzdialenejšieho okolia najmä vďaka zubnej pohotovosti, ktorá poskytuje ošetrenie pacientom s akútnymi bolesťami zubov každý deň v roku vrátane víkendov a sviatkov. 

Takáto služba však pri väčšine zubných kliník vôbec nie je samozrejmosťou a momentálne sme jej jediným poskytovateľom v Trnave. Pohotovosť môže v rámci ordinačných hodín navštíviť ktokoľvek s istotou, že u nás získa kvalitnú zdravotnú starostlivosť s profesionálnym, no najmä ľudským prístupom. 

Pre maximálne pohodlie pacientom odporúčame sa vopred objednať na čísle 0948 131 080, aby sa vyhli prípadnému čakaniu na recepcii.

Najväčšia a najmodernejšia zubná klinika v Trnave

„Tešíme sa, že môžeme privítať našich nových kolegov z DentiSimo. Spoločne sme silnejší, využijeme kombinované know-how a kompetencie, a tak budeme môcť naplno využiť náš potenciál.“, hovorí MDDr. Maroš Kamenický, konateľ SK Dental Clinic.

JUDr. Mgr. Štefan Siskovič PhD, CEO SK Dental Clinic
MDDr. Martin Šimo, CEO DentiSimo, Odborný garant SK Dental Clinic Trnava B, Zubný lekár, Implantológ
MDDr. Maroš Kamenický, CEO SK Dental Clinic, Stomatochirurg, Implantológ

“S MDDr. Kamenickým sa poznáme ešte z čias štúdií, kedy bol veľmi aktívny v rôznych mimoškolských aktivitách. S JUDr. Siskovičom sme sa spoznali počas pandémie Covid-19, kde som z titulu prezidenta regionálnej komory spolupracoval s SK Dental Clinic a riešil rôzne náležitosti nášho fachu týkajúce sa predovšetkým poskytovanie zubolekárskej služby prvej pomoci. Postupne som zisťoval, že máme k sebe blízko a obdivujem, akým spôsobom SK Dental Clinic vedie a rozvíja svoje kliniky. Preto som, ako vedúci lekár a konateľ malej kliniky, videl množstvo výhod v spojení síl nielen z väčším partnerom, ale práve s SK Dental Clinic. Znamená to pre mňa predovšetkým to, že môžem venovať viac síl, pozornosti a starostlivosti mojím pacientom, nemusím sa zaoberať administratívou a ostatným manažmentom, ktorý sa stáva pre každého malého poskytovateľa zdravotnej starostlivosti časom viac a viac vyčerpávajúci.”, hovorí MDDr. Martin Šimo, vedúci lekár a konateľ DentiSimo. 

MDDr. Martin Šimo
Odborný garant SK Dental Clinic Trnava B, Zubný lekár

„S MDDr. Šimom z ambulancie DentiSimo sme začali spolupracovať počas pandémie Covid-19, keď sme vo vojenskom kontajneri v spolupráci s VUC zriadili prvú covidovú stomatologickú pohotovostnú ambulanciu v Trnave. Od tých čias sme zostali v kontakte a keď DentiSimo začalo hľadať pre svoju prevádzku nové priestory, svoje sily sme spojili, dohodli sa na zlúčení a spolupráci už v novej klinike v priestoroch Arborie.“, vysvetľuje JUDr. Mgr. Štefan Siskovič PhD, konateľ SK Dental Clinic.

 SK Dental Clinic a DentiSimo sa k sebe vynikajúco hodia. Navzájom sa dopĺňajú z hľadiska odbornosti, lekárskych kapacít a technológií. To znamená, že vďaka zlúčeniu sú spoločne schopní uspokojiť akúkoľvek potrebu pacientov na jednom mieste prostredníctvom širokej škály portfólia poskytovaných úkonov. 

Strategický prístup k stomatológii

Dlhodobo udržateľná vysoká kvalita a špičková odbornosť je pre SK Dental Clinic štandardom a prioritou. Každý nový lekár v našich radoch musí absolvovať zaškoľovací proces – stáž u iných lekárov na ostatných našich klinikách. Zároveň prebieha priebežná každoročná kontrola všetkých lekárov na všetkých našich klinikách, kde overujeme ich úroveň a kvalitu. Vysokú odbornosť nám pomáha zaručiť aj vlastné vzdelávacie centrum – SK Dental EDU Center, kde sa naši lekári povinne priebežne vzdelávajú.

MDDr. Michal Strakoš
Odborný garant SK Dental Clinic Trnava A, Zubný lekár

Na kvalitu zdravotníckych výkonov v časti A dbá odborný garant kliniky, MDDr. Michal Strakoš, ktorý sa stal novým partnerom v spoločnosti SK Dental Trnava. Pacienti ho okrem zubnej pohotovosti môžu stretnúť aj v dennej ambulancii, kde sa venuje najmä endodoncii a záchovnej stomatológii.

Komplexná starostlivosť pod jednou strechou

Ošetrenie dentálnym hygienikom Bc. Petrom Jašurekom

Medzi naše hlavné benefity patrí, že u nás pacienti dostanú komplexnú dentálnu starostlivosť na jednom mieste vrátane stomatochirurgických zákrokov či ošetrenia dentálnym hygienikom. Na klinike poskytujeme služby záchovnej stomatológie, mikroskopickej stomatológie, dentálnej hygieny, stomatochirurgie, zubnej implantológie a zubnej pohotovosti, vrátane nového moderného RTG centra.

Všetko, čo potrebujete vedieť

SK Dental Clinic Trnava od apríla 2023 nájdete na adrese Novomestská 8 v trnavskej Arborii. 

Klinika je rozdelená na dve časti, pričom každá má svoj vlastný vchod a recepciu. Zubná pohotovosť sa nachádza v časti A. Vchody sú označené veľkými písmenami (modré A, červené B) a čiernou tabuľou s logom nad dverami.

Exteriér kliniky

Pred budovou sa nachádza 13 parkovacích miest vyhradených pre našich pacientov. Po príchode je potrebné použiť parkovací preukaz, ktorý pacientovi vždy odovzdá recepčná.

Máme zmluvy so všetkými zdravotnými poisťovňami, vďaka čomu si po ošetrení môžete jednoducho uplatniť benefity, ktoré vám vaša poisťovňa ponúka. 

Dohodnite si termín vstupnej prehliadky na čísle 0903 131 084 a staňte sa jedným z našich spokojných pacientov.

Ordinačné hodiny

Denná ambulancia
  • Pondelok – Štvrtok: 7:30 – 15:30
  • Piatok: 7:30 – 13:30
Pohotovosť
  • Pondelok: 17:00 – 22:00
  • Utorok: 17:00 – 22:00
  • Streda: 17:00 – 22:00
  • Štvrtok: 17:00 – 22:00
  • Piatok: 15:00 – 22:00
  • Sobota: 10:00 – 20:00
  • Nedeľa, sviatok: 10:00 – 20:00
MDDr. Michal Strakoš,
Odborný garant SK Dental Clinic Trnava A
MDDr. Martin Šimo,
Odborný garant SK Dental Clinic Trnava B
JUDr. Mgr. Štefan Siskovič PhD,
CEO SK Dental Clinic
MDDr. Maroš Kamenický,
CEO SK Dental Clinic

SK Dental © 2024.